O NÁS

Bavarian Slovakia je výhradný distribútor pšeničného kvasinkového piva Erdinger, výborného piva Ayinger z najmodernejšieho súkromného pivovaru v Európe a zaúdených pivných špecialít z Bavorského minipivovaru Schlenkerla.
Naša misia
Priniesť na Slovensko kvalitné nápoje

Už od roku 2013 sa snažíme na Slovensko prinášať kvalitu a skvelú chuť. Všetky naše produkty sú starostlivo vybrané a vyskúšané. :) Predávame teda len to, čo chutí aj nám. Nezáleží na tom, či ide o veľkú svetovú značku alebo malého lokálneho výrobcu. Prioritou sú pre nás kvalitné suroviny, know-how vo výrobnom procese a vo finále výsledok v podobe skvelej chuti.

 

Z nášho sortimentu si môžete aktuálne vychutnať tieto značky:
Erdinger Weissbrau Ayinger Schlenkerla
HODNOTY

Spoľahlivosť

Snažíme sa byť čo možno najspoľahlivejší partner pre Váš biznis. Dodáme tovar podľa dohody kdekoľvek na Slovensku aj za pomoci našich dopravných partnerov.

Ochota

Ochota je kľúč k dobrej spolupráci. Aj vďaka individuálnemu prístupu vieme splniť mnohé neštandardné požiadavky, aby sme uľahčili vaše podnikanie.

Charakter

Či už sú to ľudia, pre ktorých pracujeme, alebo zamestnanci, ktorí pracujú pre nás, vážime si úprimnosť, zápal a túžbu objavovať nové skvelé produkty.

Naši Partneri
Billa metro alexrv alfarent cbaverex hurban trade cromatop
Niečo sme nepovedali?
Napíšte nám cez formulár nižšie. Odpovieme hneď ako to pôjde!

Vlastníte obchod, alebo reštauráciu? Bližšie info spolu s ochutnávkou Vám radi poskytneme aj osobne. Napíšte nám alebo zavolajte a my radi prídeme za Vami.