CAMBA BAVARIA

Camba Bavaria sídli v srdci bavorského „Chiemgau“ a úspešne kombinuje tradičné hodnoty s inovatívnymi nápadmi. Majstri varenia spájajú tradíciu a kreativitu s pivami výnimočnej kvality.

Camba 4 Sessions

Vrchne fermentované pivo (Pale Ale)

Pivo Camba 4 sessions si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 5°. Charakterizuje ho zlato žltá farba, exotická vôňa manga, mučenky a ananásu. Jeho intenzívna ovocná chuť s tónmi citrónu a grapefruitu vás ohromia. Skvelo sa hodí k šalátom, rybe alebo ľahkým cestovinám.

Camba Amber

Vrchne fermentované silné pivo

Pivo Camba Amber si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 11°. Charakterizuje ho jantárová farba, vôňa zrelých čerešní a lesných plodov s jemným medovo-karamelovým tónom. Jeho karamelová chuť , plné telo, hladké s ovocnými tónmi lesných plodov a čerešní vás ohromia. Skvelo sa hodí k hydine, pečienkam a domácej kuchyni.

Camba Black Shark

Špičkové vrchne fermentované silné pivo (Imperial Black IPA)

Pivo Camba Black Shark si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 13°. Charakterizuje ho hlboká čierna, vôňa rebarbory, egrešov a broskyne. Jeho intenzívna a krémová chuť , s vôňou kávy a tmavej čokolády vás ohromia. Skvelo sa hodí k pikantnej ázijskej kuchyni alebo dusenému mäsu.

Camba Hop Gun

Vrchne fermentované pivo (Brown Ale)

Pivo Camba Hop Gun si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 11°. Charakterizuje ho medená farba, vôňa broskýň, hrozienok a čerešní s karamelovou príchuťou. Jeho ovocná a svieža chuť s príchuťou sušených marhúl s dobre vyváženou chmeľovou horkosťou vás ohromia. Skvelo sa hodí k jahňaciemu mäsu s fazuľou, parmskej šunke alebo ústriciam.

Camba Pale Ale

Vrchne fermentované pivo

Pivo Camba Pale Ale si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 9°. Charakterizuje ho oranžové sfarbenie, exotická vôňa manga, papáje a mirabelky. Jeho svieža chuť s podtónom papáje a dominantnou chuťou citrónu a grepfruitu vás ohromia. Skvelo sa hodí k šalátom hydine, morským plodom alebo ovocným dezertom.