Novinky

Erdinger Októberfest 13,2°/5,7% ABV

Špecialita festivalovej sezóny

Robustný ako bavorský festival, taký je náš ERDINGER Októberfest. S týmto pivovarníckym počinom môžete oslavovať dosýta!

V našom Erdinger Októberfest sú majstrovsky kombinované jemné sladové arómy a chytľavá chmeľová horkosť. Okrem vyváženej chuti ho dopĺňa jemné perlenie, ktoré mu dodáva živosť typickú pre pšeničné pivo. Chutné, silné a neodolateľné – to je najlepšia pivovarnícka tradícia.

Ako plnohodnotná špecialita na sviatočné obdobie povzbudzuje chuť k každému novému prípitku. ERDINGER Októberfest sa varí špeciálne pre jesenný festival v Erdingu, počas festivalu je k dispozícii aj v regionálnych obchodoch. Bavorské ušľachtilé dozrievanie – pre dokonalý pôžitok. Varí sa podľa zákona o bavorskej čistote.

AXIOM Juicy Break Pineapple NEIPA 16°/7%

AXIOM Ray Of Hop – West Coast IPA 14°/6%

AXIOM Low Flow NEIPA 13°/5,5%

Axiom Sunset Sari Mango IPA 14° |6,5% ABV

Axiom All Together West Coast Ipa 14° | 6% ABV

Svetová kolaborácia vyvolaná na popud amerického pivovaru The Other Half Brewing Company, ktorá má aspoň trochu pomôcť krčmám, barom, reštauráciám, pivotékam a iným profesionálom z odboru, aby prežili následky corona-vírusové karantény!

Axiom Purple Train Gose čučoriedka 11° | 4,5% ABV

Toto pivo otvára úplne novú sériu našich ovocných gose. Kyslý Nemecký pivný štýl so soľou, koriandrom a dosť veľkým množstvom čučoriedok. 

Schlenkerla Rauchbier Märzen 13,5° | 5,1% ABV, 5l párty súdok

Originálne zaúdené pivo a Bambergská špecialita už po stáročia!

Bambergská špecialita, tmavé spodne kvasené zaúdené pivo, varené z pravého zaúdeného Schlenkerla sladu z ich pôvodných sladovní.

Pivo je krásne tmavé, aromatické, s obsahom 13,5°P pôvodnej mladiny a dosahuje obsah alkoholu 5,1%. Nepochybne je na svete mnoho silnejších pív, ale “Echt Schlenkerla zaúdené pivo” je neradno podceňovať. S človekom dokáže slušne zamávať.

Zaúdená chuť je dosiahnutá vystavením sladu intenzívnemu aromatickému dymu z horiacich klád bukového dreva v sladovniach Schlenkerla. Potom, čo sa v pivovare zmieša s prvotriednym chmeľom, dozrieva v 700 rokov starých pivniciach hlboko v Bambergských horách, kým z neho nie je toto jemné, veľkolepo chutiace pivo.