Dodacie podmienky

Kuriér SR mimo nižšie uvedených lokalít utorok – piatok.

Bratislava a okolité obce do 15 km rozvoz  vo ŠTVRTOK.

Senec a okolité obce do 15 km rozvoz v PONDELOK.

Šamorín a okolité obce do 15 km deň po objednávke – po dohode.

Poplatok za dovoz Bratislava, Šamorín a okolité obce do 15km:

Objednávka nad 25,01 €, dovoz pivka zdarma. Pri objednávke nižšej ako 25 € sa účtuje poplatok za dovoz 3€.

Poplatok za dovoz ŠAMORÍN: minimálna hodnota objednávky na dovoz zdarma v meste Šamorín je 15,01 €, pri nižšej objednávke sa účtuje poplatok za dovoz 3 €.  Po dohode možný aj osobný odber bez poplatku za dovoz.                                                                                                             

Rozvoz Bratislava – vždy iba vo štvrtok, objednávky prijímame do stredy 13,00 hod., pokiaľ by sa menil deň dodania, budeme vás informovať emailom.

Poplatok za dovoz Senec a okolité obce do 15 km rozvoz v PONDELOK:  Objednávka nad 25,01 €, dovoz pivka zdarma. Pri objednávke nižšej ako 25 € sa účtuje poplatok za dovoz 3€.

Rozvoz Senec a okolité obce do 15 km – objednávky prijímame do nedele 18,00 hod.

Poplatok za dovoz zvyšok Slovenska:  účtovaný poplatok za poštovné a balné 7 € za balík. Do 1 balíka vieme zabaliť a poslať maximálne 30 ks fliaš alebo plechoviek!!! Doručenie kuriérskou spoločnosťou.

V prípade, že je objednávka tovaru, ktorý má predávajúci na sklade riadne vytvorená do 10.00 hod. pracovného dňa, pričom ako spôsob dopravy je kuriér, kupujúci obdrží tovar najneskôr do 48 hod. prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Tovar je doručovaný kuriérom v dňoch utorok – piatok.

Spôsob platby:

Bratislava, Šamorín, Senec a ich okolité obce 15 km = hotovosť, prevodom                                      Kuriér zvyšok SR = dobierka, prevodom

Pridaj sa do skupiny na FB a maj vždy prvé informácie https://www.facebook.com/groups/www.bavarian.sk/