AXIOM BREWERY

AXIOM je o spájaní histórie s populárnou kultúrou. 

axiom-foam-climb-500ml-bottle-front

FOAM CLIMB

WEST COAST IPA

So západným pobrežím USA sa nespája nič silnejšie ako surfovanie. A tak je Foam Climb inšpirovaný surfermi, ako je to znázornené v kultovom filme Point Break z roku 1991. V hlavnej úlohe mladý Keanu Reeves a Patrick Swayzeh . Ide o príbeh surferov, lúpeží, sebapoznania a dosiahnutia vnútornej rovnováhy. Nevieš nič. V skutočnosti viete menej ako nič. Nájdite svoj osobný Zen, splynite s vlnou a potom sa vzdajte svojej moci. Súčasne s ním skrotiť. Zosynchronizujte sa a potom nabite.

SOUR STATION

Raspberry Berliner Weisse

Keď U2 vydala svoju pieseň „Zoo Station“ z roku 1991 s odkazom na Berlín, jeho sieť metra a slávnu ZOO, neočakávali, že sa ním inšpiruje český remeselnícky pivovar, aby pomenoval svoj Berliner Weisse. Ale vesmír funguje záhadne a to sme urobili. Verejná doprava definuje moderný mestský priestor a Berlín je metropolou sveta. Cítili sme, že berlínsky Weisse by mal piť, aby sa nad tým zamyslel. Priestor a čas sú relatívne. Sme v klamlivej nehybnosti, zatiaľ čo hodiny sa menia na sekundy, zatiaľ čo každé zastavenie vlaku je nový svet. Môžeme sedieť stále vo vlaku, ale s ohľadom na svet okolo nás sa pohybujeme. A potom sa všetko spojí. Stanica, vlak, relativita, čas, priestor.

axiom-sour-station-330ml-can-front
axiom-blurricane-330ml-can-front

BLURRICANE

New England IPA

Neschopnosť vidieť jasnosť otvorí závoj iných pocitov. Hmla bude zvnútra osvetlená hviezdnym karnevalom, hypnotizujúcim, ale uvoľňujúcim vedomie. V Tempeste Williama Shakespearea musí búrka zmazať nespravodlivosť a nejednoznačnosť z povrchu Zeme, čím sa svetu hrdinov vráti jasnosť. To znamená, že každá búrka nie je len rozmazanie a katastrofa, ale aj čistenie, návrat jasnosti. Pohár piva vracia sviežosť, načerpá unavené vedomie. Musíš sa pozerať na tých tichých.

GONZA

Pale Ale

Prečo Gonza? Pretože „realita je omnoho divnejšia ako fantázia kohokoľvek.“ Toto je priamy citát od amerického novinára, autora a zakladateľa gonzo žurnalistického hnutia v 70. rokoch 20. storočia. Gonzo žurnalistika je štýl žurnalistiky, ktorý sa píše bez tvrdení o objektívnosti a často zahŕňa reportéra ako súčasť príbehu prostredníctvom príbehu prvej osoby. Štúdium ľudských činov môže byť nepríjemnou záležitosťou, ale iba čestný a pozorný novinár môže sprostredkovať všetky tieňmi ľudských postáv. Ľudský svet je miestom, ktoré sa zdá byť predvídateľné a nudné. Je potrebné iba zmeniť názor a starostlivo sa pozrieť na to, čo sa deje na periférii. Činy hovoria hlasnejšie ako slová

axiom-gonza-500ml-bottle-front
axiom-tenzing-330ml-bottle-front

TENZING

Porter

Toto pivo je venované Tenzingovi Norgayovi, nepálskemu šerpovi, ktorý bol jedným z dvoch ľudí, ktorí sa prvýkrát dostali na vrchol Everestu. Človek, ktorý stúpa vyššie a vyššie, prekonáva závraty a nepozerá sa dole, získava silu vetra a splynie s prírodou. Počas stúpania človek chápe hranice svojich schopností a prehodnocuje svoju osobnosť. Lezenie Everestom je samoúčelné. Každý, kto dosiahol vrchol, je hrdina

TRIPCEPTION

Belgian Tripel

Začiatok je film Christophera Nolana, v ktorom sa hrdinovia snažia vtlačiť myšlienky do skrytých kútov podvedomia. Už ste videli etikety piva Axiom? Každá z nich ukazuje myšlienky osoby, myšlienky týkajúce sa piva a jeho mena. Ale možno je zobrazená osoba osoba, ktorá má tieto myšlienky? Svet prenasledujúci jedinečnosť je uviaznutý vo vnútornom paradoxe. Na nové sa zabudlo. Tam, kde je jeden – sú tri.

axiom-tripception-330ml-bottle-front
axiom-flivver-330ml-bottle-front

FLIVVER

American Barley Wine

Elegantný – ako váš oblek na mieru.
Tvrdá – ako päsť lietajúca priamo do čeľuste.
Knotty – ako odvážny plán lúpeže.

Náš americký jačmeň má americké meno; ako legendárny Ford Model T, prvé sériové vozidlo v histórii. Bol to stroj poľnohospodárov, občanov strednej triedy a dokonca aj gangstrov. Všetci bojujú o život rôznymi spôsobmi, všetci nechcú robiť kompromisy. Axiom Flivver je nekompromisný nápoj s charakterom.

Tacticool

DOUBLE IPA

Brutálne a ihličnaté IPA – to je to, čo našej pivnej rade chýbalo. Chmeľová bomba v pohári. Neboj sa. Taktikol je post-chronická reakcia na sýrovú maskulinitu. Nakoniec musíte byť sami sebou chladní.

Tacticool
axiom_Acid-Trip_CAN_330ml_03-2-3

Acid Trip

DOUBLE IPA

Nie je lepší štýl piva ako IPA. A pravdepodobne žiadny iný štýl piva nemá toľko podkategórií a interpretácií. Tento je pre vás možno nový? Kyslosť z prirodzene sa vyskytujúcich laktobacilov spolu s veľkým chmeľom zo stredozápadu USA. Osviežujúce a aromatické. Prosím, podeľte sa o našu vášeň!

Foo Dogs

MILKSHAKE IPA

Hahaha …… sme naozaj radi mliečne koktaily. Toľko, že sme si museli len pripraviť pivo s príchuťou mliečneho kokteilu. Milkshake Pilsner? Naaaahh! Milkshake Weiss? Nie je pravdepodobné! IPA na výrobu mlieka Samozrejme! Pridajte sa k nášmu entuziazmu pre ovocie, vanilku, mliečny cukor, chmeľ a slad. Len to nie je o nič lepšie!

axiom_foo-dogst_CAN_330ml_03-2-3