CAMBA BAVARIA

Camba Bavaria sídli v srdci bavorského „Chiemgau“ a úspešne kombinuje tradičné hodnoty s inovatívnymi nápadmi. Majstri varenia spájajú tradíciu a kreativitu s pivami výnimočnej kvality.

Camba 4 Sessions

Vrchne fermentované pivo (Pale Ale)

Pivo Camba 4 sessions si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 5°. Charakterizuje ho zlato žltá farba, exotická vôňa manga, mučenky a ananásu. Jeho intenzívna ovocná chuť s tónmi citrónu a grapefruitu vás ohromia. Skvelo sa hodí k šalátom, rybe alebo ľahkým cestovinám.

Camba Amber

Vrchne fermentované silné pivo

Pivo Camba Amber si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 11°. Charakterizuje ho jantárová farba, vôňa zrelých čerešní a lesných plodov s jemným medovo-karamelovým tónom. Jeho karamelová chuť , plné telo, hladké s ovocnými tónmi lesných plodov a čerešní vás ohromia. Skvelo sa hodí k hydine, pečienkam a domácej kuchyni.

Camba Black Shark

Špičkové vrchne fermentované silné pivo (Imperial Black IPA)

Pivo Camba Black Shark si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 13°. Charakterizuje ho hlboká čierna, vôňa rebarbory, egrešov a broskyne. Jeho intenzívna a krémová chuť , s vôňou kávy a tmavej čokolády vás ohromia. Skvelo sa hodí k pikantnej ázijskej kuchyni alebo dusenému mäsu.

Camba Hop Gun

Vrchne fermentované pivo (Brown Ale)

Pivo Camba Hop Gun si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 11°. Charakterizuje ho medená farba, vôňa broskýň, hrozienok a čerešní s karamelovou príchuťou. Jeho ovocná a svieža chuť s príchuťou sušených marhúl s dobre vyváženou chmeľovou horkosťou vás ohromia. Skvelo sa hodí k jahňaciemu mäsu s fazuľou, parmskej šunke alebo ústriciam.

Camba Pale Ale

Vrchne fermentované pivo

Pivo Camba Pale Ale si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 9°. Charakterizuje ho oranžové sfarbenie, exotická vôňa manga, papáje a mirabelky. Jeho svieža chuť s podtónom papáje a dominantnou chuťou citrónu a grepfruitu vás ohromia. Skvelo sa hodí k šalátom hydine, morským plodom alebo ovocným dezertom.

Camba IPA

Plne kvasené pivo (IPA)

Pivo Camba IPA si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 9°. Charakterizuje ho medená farba, vôňa citrónovej trávy, pomaranča. Jeho exotická,ovocná a šumivá chuť s príchuťou pomarančov,kivi a sušeného manga vás ohromia. Skvelo sa hodí ku koreneným jedlám z thajskej a indickej kuchyne.

camba ipa
camba hopla

Camba HopLa

Spodné kvasené plné pivo

Pivo si vychutnáte po celý rok pri ideálnej teplote 5°. Charakterizuje ho zlatá farba, ovocná chmelová vôňa. Jeho chuť je osviežujúca a ovocná. Jeho vyvážené chmelové tóny tropického ovocia aj marhule a čerešne na vyváženom sladovom tele vás ohromia. Skvelo sa hodí k šalátom s kozím syrom alebo mletým mäsom.

Camba Cherry Ale - Bourbon OAK AGED

Silne fermentované pivo

Toto pivo dozrieva až deväť mesiacov v drevených sudoch po brandy a môžete si ho vychutnať celoročne pri ideálnej teplote 9°. Charakterizuje ho medená farba. Jeho chuť najjemnejšej bourbonovej bankovky spárované s jemne ovocnou čerešňovou príchuťou vás ohromí.

camba-cherry-ale-bourbon-025-l
camba-heller-bock-williamsbrand-025-l

Camba Heller Bock - Williamsbrand OAK AGED

Spodné fermentované silné pivo

Toto pivo dozrieva až deväť mesiacov v drevených sudoch po brandy (wiliamsbrand-hruškovici) a môžete si ho vychutnať celoročne pri ideálnej teplote 12°. Charakterizuje ho jantárová farba a príjemne smotanová karamelová sladkosť s chuťou zrelých hrušiek. Skvelo sa hodí k šalátom s hruškami a kozím krémovým syrom.

Camba Doppelbock - Bourbon OAK AGED

Spodné fermentované silné pivo (Doppelbock)

Toto pivo dozrieva až deväť mesiacov v drevených sudoch po brandy a môžete si ho vychutnať celoročne pri ideálnej teplote 12°. Charakterizuje ho hnedá farba. Vôňa harmonickúch súhier vanilkových, čokoládových, kokosových a bourbonových chutí. Jeho vyvážená sladká, čokoládová a vanilková chuť vás ohromí. Výborne sa hodí k sladkým jedlám ako tiramisu, vanilková zmrzlina alebo sladké pečivo.

camba-doppelbock-bourbon
camba-amber-ale-bourbon

Camba Amber Ale - Bourbon OAK AGED

Silne fermentované pivo

Toto pivo dozrieva až deväť mesiacov v drevených sudoch po brandy a môžete si ho vychutnať celoročne pri ideálnej teplote 12°. Charakterizuje ho jantárová farba a príjemne bourbonová s jemná karamelová vôňa. Skvelo sa hodí k pikantným syrom.