ERDINGER Weissbräu

Vysoká kvalita, vyrábaná s výnimočnou chuťou a láskou.

ERDINGER Weissbier

Pravá chuť Bavorska!

Pivo tradične dozreté vo fľaši – ako šampanské. ERDINGER Weissbier je klasika v sortimente Erdinger, ktorá sa varí s jemným droždím podľa tradičnej receptúry a samozrejme v prísnom súlade s bavorským „Zákonom čistoty“.

ERDINGER Alkoholfrei

Ten pravý nápoj na uhasenie smädu!

Vychladený ERDINGER Alkoholfrei je to pravé nealko… Chutí skvelo a vďaka obsahu vitamínu B12, kyseliny listovej a polyfenolov, podporí aj Vaše zdravie.

ERDINGER Alkoholfrei
alkoholfrei citron erdinger

ERDINGER Alkoholfrei Lemon

Jedinečne prírodný nealkoholický nápoj!

Nový ERDINGER Alkoholfrei – Lemon je výhradne prírodný, bez stabilizátorov a umelých prísad. Ľahký ERDINGER Alkoholfrei harmonizuje s čerstvými arómami čerstvého citrónu. Tento izotonický zaháňač smädu má iba 25 kalórií na 100ml a obsahuje cenné zložky vitamínu C, B9 a B12.

ERDINGER Alkoholfrei Grapefruit

Perfektné potešenie pre dokonalý okamih!

Na jazyku sa vám rozvinie ovocná, grepfruitová príchuť. Nealkoholický ERDINGER Grapefruit pozostáva výlučne z prírodných zložiek, bez akýchkoľvek umelých prísad alebo stabilizátorov.

alkoholfrei_grapefruit

ERDINGER Urweisse

Pivo v starom dobrom tradičnom bavorskom štýle!

Fanúšikovia tradičného piva budú milovať ERDINGER Urweisse.

Obzvlášť silné a korenené aróma, výrazná chuť kvasníc, nezameniteľný profil horného kvasenia – to sú vlastnosti nového člena rodiny ERDINGER, ktorý Vám dodá pocit a chuť starej dobrej bavorskej tradície.

ERDINGER Dunkel

Špecialita pre znalcov a fajnšmekrov!

Tmavé pivo Erdinger je obzvlášť silný a chutný nápoj od firmy Erdinger Weißbräu. Jeho typickú plnú chuť mu dodávajú jemný aromatický chmeľ a tmavý slad a robia z neho pochúťku s mimoriadne plnou chuťou.

ERDINGER Pikantus

Bavorský aperitív od ERDINGERu!

ERDINGER Pikantus je legendou v období “silnej pivnej sezóny”. Svojou komplexnou symfóniou chutí dokáže stimulovať chuťové poháriky, čo z neho robí dokonalý aperitív.

ERDINGER Schneeweisse

Takto chutí zima !

Charakteristická, jemná korenená špecialita pre útulné chvíle v chladnom období. Svojou krásnou jantárovou farbou vám bude ochotne robiť spoločníka.

ERDINGER Schneeweisse