Novinky

Kamenice nad Lipou 0,5l plechovky

AXIOM Pilot Lager 12°/4,4% český ležiak

Iba málo pív vyvolalo v našom pivovare viac diskusií ako náš svetlý ležiak. Sme v Čechách, takže náš svetlý ležiak by mal dosahovať české kvality. Ale ťažko by sme spočítali, koľko prototypov sme urobili. S Pilotem vieme, že letíme správnym smerom. Priali by sme si, aby ste pri posudzovaní tohoto piva boli prísny. Nechceme žiadne nezaslúžené komplimenty!

Axiom Melipona Junior Vanilla Milk Stout, 14°/4,9%° ABV

Nová ľahšia verzia nášho Vanila Milk Stoutu. Ľahšia a pitelnejšia. Pivo ktoré s Vašimi priateľmi vypijete hneď niekoľko. A pritom obsahuje všetky vychytávky staršej Melipony, ktoré ste si tak obľúbili! Vanilla je rozhodujúcou zložkou tohto piva.
Tento mliečny stout má skvelé vône od vanilkových strukov. Kombinácie ľahko opražených sladov, sladkosti a vanilky, z nej robia perfektný dezert.

Axiom Sunset Sari Mango IPA 14° |6,5% ABV

Axiom Autumn Lullaby APA 14° |5,5% ABV

Náš nováčik! Nová americká pale Ale – jesenná uspávanka! Zmes ananásu, vášnivého ovocia a citrusov výsledkom použitia chmeľovej kombinácie Loral+Vic Secret!

AXIOM Low Flow NEIPA 13°/5,5%

V tomto našom novom perfektne pitnom pive nájdete komplexný mix sladov, ktorý poskytuje zdravý základ a následne uvoľňuje priestor pre klasické chmely, tak čerstvé, ako to iba ide! Keď ide o klasiku, tak je tu vždy množstvo priestoru pre inováciu a kreativitu a toto pivo je toho dôkazom.