O nás

BAVARIAN SLOVAKIA s.r.o. je výhradný distribútor pšeničného, kvasinkového piva ERDINGER, výborného piva AYINGER z najmodernejšieho súkromného pivovaru v Európe a zaúdených pivných špecialít z Bavorského pivovaru Schlenkerla. Na Slovensko prinášame aj pivné špeciály z pivovarov CAMBA a českého remeselného pivovaru KAMENICE.

NAŠA MISIA

PRINIESŤ NA SLOVENSKO KVALITNÉ NÁPOJE

Už od roku 2013 sa snažíme na Slovensko prinášať kvalitu a skvelú chuť. Všetky naše produkty sú starostlivo vybrané a vyskúšané. Predávame teda len to, čo chutí aj nám. Nezáleží na tom, či ide o veľkú svetovú značku alebo malého lokálneho výrobcu. Prioritou sú pre nás kvalitné suroviny, know-how vo výrobnom procese a vo finále výsledok v podobe skvelej chuti.

NAŠE HODNOTY

SPOĽAHLIVOSŤ

Snažíme sa byť čo možno najspoľahlivejší partner pre Váš biznis. Dodáme tovar podľa dohody kdekoľvek na Slovensku aj za pomoci našich dopravných partnerov.

OCHOTA

Ochota je kľúč k dobrej spolupráci. Aj vďaka individuálnemu prístupu vieme splniť mnohé neštandardné požiadavky, aby sme uľahčili vaše podnikanie.

CHARAKTER

Či už sú to ľudia, pre ktorých pracujeme, alebo zamestnanci, ktorí pracujú pre nás, vážime si úprimnosť, zápal a túžbu objavovať nové skvelé produkty.