ERDINGER Weissbräu
Pravá chuť Bavorska!

ERDINGER Weissbier

Pivo tradične dozreté vo fľaši – ako šampanské. ERDINGER Weissbier je klasika v sortimente Erdinger, ktorá sa varí s jemným droždím podľa tradičnej receptúry a samozrejme v prísnom súlade s bavorským „Zákonom čistoty“.

Každý dúšok Vás núti chcieť viac. ERDINGER Weissbier je čerešničkou na torte slávy tradičných bavorských pivovarníckych zručností.

Sila tohto klasického pšeničného piva spočíva v jeho harmonickej vyváženosti rôznych chutí. Jemne korenistá chuť pšenice a droždia sa miešajú s mierne horkastým chmeľom. Osviežujúci oxid uhličitý zaisťuje jeho typickú živosť. Prémiové pivo, ktorého plný no stále elegantný charakter zanecháva dlhotrvajúci dojem ultimátneho bavorského potešenia. Skutočne unikátne pšeničné pivo!

Dokonca aj dnes je pivo vo fľaši stále dokvasené tradičným spôsobom podobne ako šampanské, trvá tri-štyri týždne kým prezrie a môže sa distribuovať. Toto pšeničné pivo z Erdingu ponúka viac ako len perlivé osvieženie – nechá Vás pocítiť skutočnú chuť Bavorska.

S čím podávať

ERDINGER Weissbier s jemnými kvasinkami je neporaziteľnou klasikou, ktorú si môžeme vychutnať s každým jedlom. Či už je to šalát, chrumkavé kura, ryby, syry alebo dokonca dezerty, jemná chuť tohto prémiového pšeničného piva spraví každé jedlo chutnejším.

ERDINGER WEISSBIER v číslach

Alkohol
5,3%

Sacharidy
2,6g / 100ml

Stupňovitosť
12,6 °P

Energia / 100ml
44Kcal | 185Kj

Máte záujem o pivo vo vašom podniku?

Neváhajte nás kontaktovať. Zavolajte alebo nám napíšte. Radi vám poradíme a pomôžeme.

Poskytneme bližšie informácie a radi vás navštívime aj s vychladenými vzorkami

telefón: 0948 377 242 email: info@bavarian.sk