Staňte sa našim partnerom.

Sme výhradný distribútor najlepších bavorských pív ERDINGER, AYINGER, CAMBA BAVARIA a SCHLENKERLA. Zároveň distribuujeme na Slovensko pivá najlepšieho českého pivovaru Kamenice nad Lipou. Zabezpečujeme profesionálny a kvalitný servis založený na osobnom prístupe k zákazníkovi. Naším cieľom je obojstranne výhodná spolupráca a maximálna spokojnosť všetkých našich obchodných partnerov a ich zákazníkov.

Do vášho podniku vám odporúčame

erdinger slovensko

Najlepšie pšeničné, kvasinkové pivo. Vysoká kvalita, vyrábaná s výnimočnou chuťou a láskou.

pivovar kamenice

Tradičné české spodne kvasené pivo spolu s pivnými špeciálmi, ktorými osviežite vaše chuťové poháriky

camba bavaria

Majstri varenia spájajú tradíciu a kreativitu s pivami výnimočnej kvality

ayinger slovensko

Najlepšie bavorské pivo z najmodernejšieho súkromného pivovaru v Európe !

Výhody a služby pre vás

Partnerstvom s našou spoločnosťou získate množstvo výhod, ktoré využijete pri prevádzke vášho podniku.

 • Zaradenie medzi viac ako 50 tisíc prevádzok na celom svete, ktoré využívajú výhody Erdinger Weissbier
 • Garancia konkurencieschopnosti vášho podniku
 • Vybavenie podniku podporným materiálom
 • Vďaka pivu ERDINGER vám prinesieme nových zákazníkov 
 • Poskytnutie výčapnej technológie podľa dohodnutých podmienok
 • Poskytneme FREE pivo pre vašich verných zákazníkov
 • Tipy a triky pre navýšenie predaja
 • Pravidelný servis a riešenie technických problémov výčapného zariadenia
 • Školenia zamerané na zvyšovanie kvalifikácie personálu

Predajná a marketingová podpora

Efektívne podporujeme povedomie o našich produktoch cez rôzne platformy. Našim partnerom poskytujeme výraznú marketingovú podporu, čím zvyšujeme zisk aj vašej spoločnosti.

 • Reklama: účinné kampane v rôznych médiách, výrazná online komunikácia
 • Sponzoring: významné kultúrne a spoločenské podujatia, športové podujatia
 • Reklamné materiály pre prevádzky: vonkajšie označenie podniku, kriedové tabule, poháre, podpivníky, oblečenie pre vašich zamestnancov, obrusy a iné praktické vybavenie pre vašu prevádzku
 • Podpora predaja: promo aktivity na zvýšenie vášho predaja
 • Odmena vašich zákazníkov: atraktívne lojalitné programy a súťaže zamerané na vašich zákazníkov
 • Pivné špeciály: konkurenčná výhoda pre vás, odmeny pre vašich štamgastov, pritiahnutie nových zákazníkov

Máte záujem o niektoré z našich pív vo vašom podniku?

Neváhajte nás kontaktovať. Zavolajte alebo nám napíšte. Radi vám poradíme a pomôžeme.

Poskytneme bližšie informácie a radi vás navštívime aj s vychladenými vzorkami

telefón: 0948 377 242 email: info@bavarian.sk

Erdinger Weissbier je najznámejší pivovar z nášho portfólia.

Bavorské pšeničné Erdinger Weissbier je celosvetový fenomén. Pivovar Erdinger Weissbräu je najväčším pivovarom, ktorý vyrába pšeničné – kvasinkové na svete.

Typ pív s označením pšeničné – kvasinkové znamená, že pri výrobe piva prebiehajú dva druhy kvasenia, najprv vrchné a neskôr vo fľašiach a sudoch aj spodné, čo im dodáva charakteristickú farbu a chuť. Druhotné kvasenie prebieha v klimatizovaných skladoch do ktorých sa zmestí až 200 tisíc hektolitrov piva. 

Pivá Erdinger sa vyrábajú podľa zákona o čistote z roku 1516 (Reinhardsgebot) ktorý prikazuje výrobu len za použitia štyroch prírodných surovín – voda, slad, chmeľ a kvasnice. Sú vyslovene zakázané umelé farbivá, dochucovadlá, konzervačné látky, urýchľovače zrenia, teda látky ktoré často používajú nadnárodné veľké pivovary aby dokázali vyrobiť a čo najrýchlejšie vyexpedovať svoje tzv. pivá.

Prečo sa predá piva Erdinger tak veľa po celom svete? Odpoveďou je kvalita skĺbená s primeranou cenou a podporou pre našich zákazníkov!

Sudové alebo fľaškové ?

V našich krajinách si väčšina zákazníkov pýta len čapované pivo zo sudov alebo z tankov. Určite ste sa ale všetci stretli s tým, že kvalita tej istej značky je v rôznych podnikoch niekedy iná. Môže za to prístup prevádzkovateľa, keď nechá sud narazený dlhšie ako to pivo v teple zvládne, nemá zabezpečené dostatočné chladenie, špinavé výčapné zariadenie, alebo samotný postup pri čapovaní. Toto sa nemôže stať pri fľaškovom pive, ktoré keď si otvoríte kdekoľvek a kedykoľvek vždy bude kvalita rovnaká. Samozrejme pokiaľ sa nejedná o tzv. živé nepasterizované a nefiltrované pivá, ktoré si vyžadujú chladený teplotný režim pri transporte a skladovaní.

U pív EDINGER prebieha vo fľaši druhotné spodné dokvášanie čo mu dodáva výnimočnú chuť a sfarbenie. Najmä kvalita je hlavný dôvod, prečo stále viac spotrebiteľov dáva prednosť pivám vo fľaši. Dokonca aj v Nemecku sa na niektorých pivných festivaloch nalievajú pivá priamo z fliaš namiesto čapovania.

erdinger sud

ERDINGER Weissbräu Werner Brombach GmbH

Tento pivovar snáď ani netreba predstavovať. Všetky jeho pivá sa vyrábajú dvojitým kvasením, sú typu Weissbier, čo znamená že slad, z ktorého sa varí obsahuje viac ako 50% pšenice. Či už je to svetlý Weissbier, tmavý Weissbier, alebo pre športovcov nealko Weissbier, na ktorom si môžete pochutiť vo viac ako 115 krajinách celého sveta. Všetky sa vyrábajú výhradne v bavorskom meste ERDING, v jednom z najmodernejších a najekologickejších pivovarov na svete.

erdinger slovensko

ERDINGER Weissbräu Werner Brombach GmbH

Vedeli ste ?:

Pivovar ERDINGER je s ročnom produkciou 1,8 mil Hl. piva najväčší výrobca pív typu Weissbier na svete!

Jesenná pivná slávnosť – Herbstfest – v Erdingu je treťou najväčšou po najznámejšom mníchovskom Októberfeste a Herbstfeste v Rosenheime. Podobné slávnosti sa robia vždy na jeseň ,v každom aj menšom bavorskom meste kde majú pivovar už celé stáročia.

Nealkoholické pivo Erdinger má prirodzené izotonické vlastnosti aj bez umelých prísad a preto je vhodné pre športovcov na doplnenie minerálov a vitamínov po ťažkých výkonoch. Pivovar sponzoruje po celom svete  a aj na Slovensku množstvo biatlonových a triatlonových podujatí ako aj najväčšie maratóny na svete.

Brauerai Aying-Franz Inselkammer KG

Je výrobcom jedného z najuznávanejších bavorských pív AYINGER. Pivovar leží 30 km od Mníchova a vznikol v roku 1877. Doteraz si udržuje vysokú kvalitu hlavne používaním regionálnych produktov a klasických technológií. V praxi to vyzerá tak, že z okna pivovaru vidíte lány jačmeňa, pšenice, ako aj chmeľu a používaná voda je iba z vlastných studní.

Brauerai Aying-Franz Inselkammer KG

Vedeli ste?:

Pivovar Ayinger a slávny mníchovský pivovar Augustiner mali v minulosti z časti spoločných vlastníkov, čo je poznať aj na podobnej chuti terajších ležiakov!

Pivá Ayinger vyhrávajú každoročne medaile na celosvetových pivných súťažiach https://www.ayinger.de/cms/index.php/auszeichnungen.html Tento rok dokonca získal podľa stránky Beer Rate pivovar Ayinger ocenenie pivovar roka v Nemecku spomedzi 1600 pivovarov!!! https://infogram.com/best-beers-brewers-new-brewers-by-country-1h7v4pxdvqjj2k0

ayinger slovensko