Pivovar KAMENICE

Tradičné české spodne kvasené pivo spolu s pivnými špeciálmi,

ktorými osviežite vaše chuťové poháriky

kamenicka 10

KAMENICKÁ 10

Svetlé výčapné

Kamenická 10 je spodne kvasené pivo Plzenského typu uvarené tradičnou technológiou z dvoch druhov sladu, chmelené odrodami Sládek a Premiant. Vyznačuje sa zlatistou farbou, čistú vôňou, plnou chuťou a vyššou horkosťou. Pivo je nefiltrované a nepasterizované.

OBJ. ALK. 4,2% 
EPM 10,50%
FARBA 12 EBC
HORKOSŤ 30 IBU

KAMENICKÁ 11

Svetlý ležiak

Kamenická 11 je spodne kvasené pivo plzenského typu uvarené tradičnou technológiou z troch druhov sladu, chmelené odrodami Magnum a Žatecký poloraný červeňák. Vyznačuje sa zlatistou farbou, čistú vôňou, jemnou horkosťou a plnou chuťou. Pivo je nefiltrované a nepasterizované.

OBJ. ALK. 4,7% 
EPM 11,50%
FARBA 12 EBC
HORKOSŤ 25 IBU

kamenicka 11

KAMENICKÁ 12

Svetlý ležiak

Kamenická 12 je spodne kvasené pivo plzenského typu uvarené tradičnou technológiou z troch druhov sladu, chmelené odrodami Premiant a Žatecký poloraný červeňák. Vyznačuje sa zlatistou farbou, čistú vôňou a plnou chuťou. Pivo je nefiltrované a nepasterizované.

OBJ. ALK. 5,2% 
EPM 12,50%
FARBA 16 EBC
HORKOSŤ 38 IBU

KAMENICKÁ 13

Polotmavý špeciál

Kamenická 13 je spodne kvasené pivo Bavorského typu uvarené tradičnou technológiou zo štyroch druhov sladu, chmelené odrodami Harmónia a Premiant. Vyznačuje sa iskrivú jantárovo granátovou farbou, sladovo-chmeľovou vôňou, plnou chuťou a príjemnou horkosťou. Pivo je nefiltrované a nepasterizované.

OBJ. ALK. 5,5% 
EPM 13,50%
FARBA 44 EBC
HORKOSŤ  30 IBU

kamenicka 13

IPA 15

India Pale Ale

Kamenická IPA 15 je vrchne kvasené pivo varené z dvoch druhov sladu, chmelené odrodami Citra a Mosaic. Vyznačuje sa tmavo zlatou farbou, ovocno-citrusovou vôňou, ktorá je výrazná aj v chuti a vyššej horkosťou. Pivo je nefiltrované a nepasterizované

OBJ. ALK. 6,5% 
EPM 15,50%
FARBA 30 EBC
HORKOSŤ 70 IBU

NEW ZEALAND PALE ALE 12

Vrchne kvasený špeciál

Kamenický New Zealand Pale Ale 12 je vrchne kvasené pivo chmelené novozéladskými chmeľ Nelson Sauvin a Motueka, ktoré pivu dodávajú sviežu arómu a vďaka 12% stupňovitosti výnimočnú piteľnosť. Pre výrobu bol použitý iba Pale Ale slad, kteý necháva priestor vyniknutie chmelovej charakteru piva. Pivo je nefiltrované a nepasterizované.

OBJ. ALK. 5,2% 
EPM 12,50%
FARBA 17 EBC
HORKOSŤ 55 IBU

AMERICAN PALE ALE 12

Svetlý ležiak